{title}

جشن ازدواج

تخصص کارکنان در هر یک از زمینه‌های برگزاری ، اجرای درست آن رویداد را تضمین می‌نماید. در یک اجرای موفق، مدیر تشریفات ستون امور است. مدیریت تشریفات رهبر و نقشه‌ی راه است و بدون وجود آن عملاً عناصر دیگر به چرخه ای سر در گم مبتلا خواهند شد. مدیر تشریفات ضمن به کار گیری صحیح افراد ماهر و متخصص در هر یک از زمینه ها، بایستی مدیریت کلیه امور در حال وقوع را در دست بگیرد. قبل از برگزاری یک جشن، مدیر تشریفات باید محل برگزاری جشن را با دقت بررسی نماید. این کار باید شخصا توسط وی انجام گیرد. چرا که مشاهده هر گونه کم و کاست و یا بی نظمی در محیط از دید مدیر با سابقه و کاردان دور نمی‌ماند. بر همین اساس مسئولیت پذیر بودن مدیر برای نظارت بر روند برگزاری یک رویداد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. رفتار احترام آمیز با پرسنل، مراجعین و مشتریان از دیگر ویژگی‌های یک مدیر تشریفات حرفه ای است. مدیر تشریفات باید تمامی نیازهای مهمانان به سرعت شناسایی نماید و تمهیدات لازم را در جهت برآورد کردن آن نیازها بیاندیشد.

مدیر تشریفات باید به تمامی تعهدات خود پایبند باشد. این تعهدات می‌تواند شامل امکانات و تجهیزات، ساعات حضور مهمانان در سالن، نحوه پذیرایی، هزینه‌ها و ... باشد. مدیرانی که تعهدات قرارداد را زیر پا می‌گذارند، در مدت کوتاهی محکوم به حذف از صحنه کسب و کار هستند. برگزار کننده موفق رویداد باید بتواند برای تمامی مجالس برنامه‌های مختلف و متنوع را در نظر بگیرد. از جمله برگزاری رویدادهای علمی و فرهنگی، ملی و مذهبی و مناسبت‌های مختلف دیگر که هر یک تشریفات خاصی را می‌طلبند و در عین حال امکاناتی که برای مهمانان فراهم می‌شود، در هر یک از مجالس با هم متفاوت است. همچنین هماهنگی در انجام امور پذیرایی میهمانان داخلی و خارجی و تهیه و تدارک محل اقامت از دیگر وظایف یک مدیر توانا می‌باشد. گوش دادن به صحبت‌ها و خواست‌های مشتریان، استفاده از انتقادات و پیشنهادات و نسبت به برخی از خدمات صورت گرفته، از جمله مهمترین ویژگی‌های شخصیتی یک مدیر موفق می‌باشد.

مجموعه شهر خدمات عروس از یک تیم حرفه ای، با تجربه و متخصص به رهبری مدیر تشریفات مجموعه جناب آقای مهندس محمد صفاهیه بهره می‌برد. محمد صفاهیه به واسطه شغل پدر و عموی بزرگوارشان که در صنعت هتل داری و تشریفات مشغول به کار بوده اند با این صنعت بزرگ شده اند و اولین شخصی بوده اند که تشریفات را به شکل امروزی وارد اصفهان نمودند. در گذشته با وجود نبود امکانات سخت افزاری مناسب و نبود نیروی با تجربه مبادرت به ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز نموده و در تربیت نیرو‌های مورد نیاز به بهترین وجه عمل نموده سد مشکلات را از سر راه برداشته اند. پرسنلی که بعدها خود مبادرت به تاسیس شرکت‌های تشریفاتی و مدیریت تالارها نمودند. به عبارت دیگر محمد صفاهیه را از بنیانگذارن علم تشریفات در اصفهان می‌نامند. محمد صفاهیه همیشه در تلاش است تا رویداد‌های شما به بهترین شکل ممکن و در خور شان شما و خانواده شما برگذار شود و در این راه از تجربه، دانش و دید متفاوت و هنری خود بهره می‌برد. مجموعه شهر خدمات عروس به همکاری با ایشان افتخار می‌کند، ایشان را یکی از ارکان اصلی موفقت خود میداند و به پاس تمام زحماتی که در جهت موفقیت این مجموعه متقبل شده اند از ایشان قدر دانی می‌نماید.

همکارن ما در جشن ازدواج

ودینگ استودیو همه جزئیاتء برای همیشه

The more elegant to hold concerts ready ...